Physio Sport Peptide Complex

86b1d6134ffeb8542319e4800d2e65c1bfee5e5e-orig-1
86b1d6134ffeb8542319e4800d2e65c1bfee5e5e-orig-1
1e3af24f59d873ffa9447b2f8f5b54cbf7fff870-orig
4c0fab9bd2ab5c6aca39f4ccb5ad09ed585aaaaa-orig
Nové, posilnené* zloženie komplexu Physio Sport Peptide Complex obsahuje špeciálne vybrané zloženie vrátane lyofilizovaného rybieho kolagénu, kyseliny hyalurónovej, ananásového extraktu s bromelaínom, MSM, glukozamín sulfátu, chondroitín sulfátu, extraktu z červenej repy, lokvátu japonského (Eriobotrya japonica), kadidlovníka pílovitého (Boswellia serrata).
30 ks
82,10 €
Môj zoznam obľubených
Skladom - doručenie 1-3 prac. dni

Nové, posilnené* zloženie komplexu Physio Sport Peptide Complex obsahuje špeciálne vybrané zloženie vrátane lyofilizovaného rybieho kolagénu, kyseliny hyalurónovej, ananásového extraktu s bromelaínom, MSM, glukozamín sulfátu, chondroitín sulfátu, extraktu z červenej repy, lokvátu japonského (Eriobotrya japonica), kadidlovníka pílovitého (Boswellia serrata).

Physio Sport Peptide Complex s originálnym zložením premium**, ktoré obsahuje vysokú koncentráciu lyofilizovaného rybieho kolagénu (až 650 mg v jednej porcii). Obsahuje biologicky aktívne formy zložiek s vysokou absorpciou.

Ak potrebujete silnú a komplexnú podporu a nemáte radi kapsuly a tablety, Physio Sport Peptide Complex je rozpustný vo vode a bude pre vás ideálnou voľbou.

Jednou zo zložiek produktu je kadidlovník pílovitý (Boswellia serrata), ktorý môže priaznivo podporovať zdravie kostí a kĺbov.

 

Čo by ste mali vedieť?

 

  • Kolagén je proteín, ktorý je stavebným kameňom chrupavkovej matrice (95%) a spojivového tkaniva, preto sme do Physio Sport Peptide Complex pridali až 650 mg lyofilizovaného kolagénu.
  • Surovina získaná z rybích koží obsahuje mimoriadne vysoké množstvo signálnych peptidov. Extrakcia vody zo suroviny metódou lyofilizácie bez použitia vysokých teplôt spôsobuje najmenšiu zmenu v jej vnútornej štruktúre. Lyofilizované bunky tvoria špongiovitú štruktúru a jej póry po vložení do vody rýchlo absorbujú vlhkosť. To je obzvlášť dôležité pre rybí kolagén, ktorý obsahuje jemné signálne peptidy.
  • Glukozamín je jednou zo zložiek kĺbových chrupaviek a taktiež nového Physio Sport Peptide Complex. Obsahuje 330 mg glukozamínu.
  • Chondroitín sa prirodzene vyskytuje v tekutine, ktorá prúdi okolo kĺbových chrupaviek, je základnou súčasťou chrupavky a väziva, preto sa nachádza v zložení nášho doplnku (100 mg).
  • Kyselina hyalurónová sa nachádza v pokožke, chrupavke a synoviálnej tekutine. Každý deň sa asi 30 percent prirodzene prítomnej kyseliny hyalurónovej rozpadne a nahradia ju nové molekuly kyseliny. Náš výživový doplnok obsahuje až 100 mg kyseliny hyalurónovej.
  • MSM - organická síra. Do Physio Sport Peptide Complex sme pridali 500 mg MSM.
  • Extrakt z červenej repy; do Physio Sport Peptide Complex sme pridali 300 mg extraktu z červenej repy.
  • Bromelaín patrí do skupiny proteolytických enzýmov
  • Kadidlovník pílovitý (Boswellia serrata) i lokvát japonský (Eriobotrya japonica) posilňujú a dopĺňajú zloženie výživového doplnku. 

 

* Vo výživovom doplnku je vysoká koncentrácia rybieho lyofilizovaného kolagénu, kyselina hyalurónová, MSM, bromelaín, kadidlovník pílovitý a lokvát japonský.  

** V porovnaní s predchádzajúcou verziou 

Hmotnosť netto: 110 g

 
 
Zloženie: rybí lyofilizovaný kolagén, extrakt z ananásu s bromelaínom, MSM (metylosulfonylometan), kadidlovník pílovitý (Boswellia serrata), glukozamín sulfát KCl (z kôrovcov), extrakt z červenej repy, arómy, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), kyselina hyalurónová, chondroitin sulfát (z kôrovcov), lokvát japonský (Eriobotrya japonica), vitamín C (kyselina l-askorbová), extrakt z arónie (Aronia melanocarpa)
 
Zloženie / Množstvo v odporúčanej dennej dávke (3,62 g):
 
Lyofilizovaný kolagen / 650 mg
Extrakt z ananásu s bromelaínom / 500 mg
MSM (metylosulfonylometan) / 500 mg
Kadidlovník pílovitý (Boswellia serrata) / 500 mg
Extrakt z červenej repy / 300 mg
Glukozamín sulfát KCl / 330 mg
Kyselina hyalurónová / 100 mg
Chondroitín sulfát  / 100 mg
Extrakt z arónie (Aronia melanocarpa) 10 mg s vitamínom C (kyselina l-askorbová) 90 mg / 100 mg
Lokvát japonský (Eriobotrya japonica) / 33 mg

 

Odporúčaná denná dávka:

Obsah vrecúška rozpustite v 150 ml vody, dobre premiešajte a ihneď po príprave môžete konzumovať. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.

Skladovanie:

Výživový doplnok uchovávajte mimo dosahu detí. Nádobu uchovávajte tesne uzavretú, na suchom mieste pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosahu tepla a slnečných lúčov. Chráňte pred vlhkosťou.

Upozornenie

Tento produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Subjekt zodpovedný za informácie o potravinách: 

WellU Sp. z o.o. 

ul. Wielkopolska 280, 

81-531 Gdynia, PL

usetrite postovne

doprava 30

ty si naturalne

Pridajte sa k naším odberateľom a buďte medzi prvými, ktorí sa dozvedia o našich novinkách, akciách a exkluzívnych ponukách.

Rešpektujeme vaše súkromie. Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami pre ochranu osobných údajov