Biopeptide Complex

Recept na dlhý plnohodnotný život, ktorý križuje plány biologických hodín.

Pre WellU predstavuje Biopeptide Complex formulu budúcnosti, najúčinnejšieho spojenca v spomaľovaní procesu starnutia. Je základom kozmeceutík Larens a výživových doplnkov Nutrivi, inžinierom kolagénu v koži, kĺboch, šľachách, kostiach a vo všetkých orgánoch.

Predstavuje účinnú alternatívu pre ostrie skalpela, múdru, holistickú investíciu do krásy a zdravia.

Biopeptide Complex

Riešenie pre ochabnutú pokožku, ktorej chýba pevnosť a hladkosť, lámavé nechty, vlasy bez lesku, krehké kosti, slabé kĺby a šľachy, oslabenú imunitu, ťaživú bolesť a opakujúce sa zápaly.

Pre nás všetkých blahodarné účinky Biopeptide Complex znamenajú:

1

Kolagén

nárast kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej v prospech kože a viacerých orgánov v tele, okrem iného kostí, kĺbov, chrupaviek, vlasov, nechtov a mnohých iných
2

Pomalšie starnutie

spomalenie aktivity enzýmov spôsobujúcich starnutie
3

Regenerácia a výživa

hĺbkovú regeneráciu, výživu a starostlivosť o pleť, ktorá sa vplyvom komplexu prírodných peptidov stáva svetlejšou a má vyrovnaný tón, je pevnejšia, pružnejšia a viac hydratovaná
4

Obmedzenie zápalov

spomaľujú sekréciu interleukínov, enzýmov, ktoré spôsobujú zdĺhavé akútne zápaly
biopeptide complex v kozmeceutikách Larens

Peptidy delíme na tri „pracovné skupiny” :

Signálne peptidy

Ktoré vysielajú signál o poškodení a úbytku kolagénu, čím stimulujú aktivitu fibroblastov k tvorbe spojivového tkaniva kože - kolagénu a elastínu. Kolagén predstavuje 30% z celkovej hmotnosti bielkovín v ľudskom organizme.

Znamená to, že osoba vážiaca 75 kg má 15 kg bielkovín, z čoho až 7,5 kg tvorí práve kolagén, látka, ktorá je zodpovedná za vzhľad nedotknutý časom a ktorá sa podieľa na životných funkciách všetkých orgánov a tkanív. Chráni imunitný systém, zabraňuje prenikaniu a šíreniu baktérií. Po 21. roku života postupne stráca schopnosť obnovy, preto je potrebné neustále doplňovať jeho nedostatok.

Uvoľňujúce peptidy

Uvoľňujú sval y zodpovedné za vznik mimických vrások (botoxový efekt).

Transportné peptidy

Prenášajú aktívne látky do hlbokých vrstiev kože, vďaka čomu sa ich obnova a regenerácia odohráva v samotnom zdroji ťažkostí.

usetrite postovne

doprava 30

ty si naturalne

Pridajte sa k naším odberateľom a buďte medzi prvými, ktorí sa dozvedia o našich novinkách, akciách a exkluzívnych ponukách.

Rešpektujeme vaše súkromie. Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami pre ochranu osobných údajov