Larens Professional

kozmetické procedúry
Procedúry ktoré fungujú
aktívne zložky v kozmetike
Aktívne zložky produktov
kozmetické salóny
2200 salónov v Európe
od prírody k vede
Od prírody k vede
ocenenia
Mnohokrát ocenené v Európe

Procedúry, ktoré fungujú

Co stojí za mimořádnými účinky a efekty, které lze pocítit ihned po ošetření preparáty Larens Professional? Jsou to určitě, na trhu výjimečné, kompozice receptur připravovaných v laboratořích WellU. Složení formulí jednotlivých výrobků na Vás udělá dojem.

Mezi různorodými použitými aktivními složkami důležité místo zaujímají složky s výjimečnými vlastnostmi v oblasti péče o pleť, se zvláštním důrazem na účinky anti-aging.

Snažíme se, aby ingredience používané v Larens Professional měly nejvyšší kvalitu, jejich koncentrace byly vysoké (ale také optimální) a propojení složek synergické, aby se vzájemně podporovaly, a naopak nevylučovaly své účinky.

V nových, vylepšených produktech řady Larens Professional najdeme pouze přírodní konzervační látky, které nejen plní svou funkci: tj. chrání produkt před působením mikroorganismů, ale také zlepšují vstřebávání aktivních látek a hydratují pokožku.

Tyto látky nevykazují toxicitu, nezpůsobují alergické reakce, jsou zcela bezpečné a čistě přírodní. Na základě průběžně měnících se předpisů, a také ve snaze být na trhu o krok dopředu, jsme se rozhodli zaměřit se na bezpečné vonné směsi, které neobsahují alergenní látky.

Důležité je také to, že preparáty vydrží dlouho, protože aplikovat stačí malé množství, a umožňují značnou flexibilitu při komponování vlastních autorských procedur, také s použitím přístrojů.

Aktívne zložky vo výrobkoch

liposomal collagen

Liposomal Collagen Complex

Liposomal Collagen Complex je čistý kolagen apouzdřený v lipidové dvojvrstvě, který se dostává do hlubších vrstev kůže a dodává přírodní kolagenová vlákna a peptidové frakce přímo na místa poškození kůže a obnovuje ji zevnitř.

Biopeptide Complex

Čo sú bioaktívne rybie peptidy?

Sú to bielkoviny prírodného pôvodu (z rybích koží), ktoré zistia, aké sú potreby organizmu v danom okamihu. V Biopeptide Complex sa najčastejšie nachádzajú reťazce zložené zo 7 až 29 aminokyselín.

Ako pôsobia bioaktívne rybie peptidy? 

V závislosti na ich štruktúre plnia rôzne funkcie v organizme: signálne, uvoľňujúce, transportné. Ako potvrdzuje výskum, peptidy, ktoré obsahuje Biopeptide Complex, majú priamu súvislosť so zvyšovaním aktivity bielkovín tepelného šoku HSP, známych tiež ako stresové proteíny.

Tieto bielkoviny sú prirodzene prítomné v organizme a sú aktivované v situáciách, ktoré sú pre ne stresogénne, ako napr. zápal, prerušenie kontinuity kože, omrzliny alebo popáleniny. Vďaka tomu sa koža regeneruje omnoho rýchlejšie.

BIO-Placenta Complex

Rastové faktory polypeptidmi – bielkovinami zloženými zo sekvencií aminokyselín. Ako pôsobia? Predovšetkým aktivujú syntézu DNA. Prostredníctvom aktivácie syntézy DNA sa bunky začínajú množiť. Množenie buniek ďalej spôsobuje vyplnenie deficitov v koži ako aj vyhladenie a odstránenie vrások.

Novo vzniknuté bunky a kapiláry navyše umožňujú lepší prietok živín a kyslíka, čím sa urýchlia regeneračné procesy. Rastové faktory aktivujú taktiež syntézu fibroblastov, vďaka čomu nastáva zvýšenie tvorby kolagénu - pokožka sa stáva pružnou a pevnou. Prispievajú taktiež k výmene poškodených buniek za nové. Dá sa teda povedať, že naša pokožka dostane nový život.

Phytodermila Lifting Complex

Čo je to? Nie je to nič iné, ako polysacharid s cyklickou štruktúrou. V tomto komplexe sa nachádza v podobe koncentrovaného 3-5% roztoku. 

Ako pôsobí? Uzamyká zložky všetkých komplexov v pokožke a tak im zabezpečuje optimálne podmienky na pôsobenie. Predovšetkým vytvára na pokožke určitý film, čo umožňuje zložkám preniknúť hlboko do kože a optimalizovať ich účinky.

Navyše upravuje štruktúru pokožky: vypĺňa jej deficity, vďaka čomu pôsobí proti vráskam, a chráni proti škodlivému pôsobeniu vonkajších faktorov, ktorému je naša pleť denne vystavená. Navyše stavba molekuly cyklodextrínu zvyšuje rozpustnosť zložiek rôzneho chemického charakteru a tým optimalizuje ich pôsobenie a zvyšuje ich odolnosť v kozmeceutiku.

 

Produkty Larens Profesional

2200 salónov v Európe

Larens Professional nesklame

Výsledky procedúr s použitím našich prípravkov sú zaručené.

Môžete si byť istá, že stretnutie s touto značkou nadchne Vaše zákazníčky a zákazníkov a ich reakcie prinesú aj Vám nefalšovaný pocit uspokojenia z práce a tú dôležitú istotu, že sa budete stretávať pravidelne.

Už viac ako 2200 kozmetických salónov v Poľsku, v Česku, na Slovensku, v Nemecku, Švajčiarsku, Holandsku a Spojenom kráľovstve, prejavilo dôveru značke Larens Professional.

Zdôrazňujúc výhody prípravkov:

  • bohaté zloženie
  • vysoké koncentrácie aktívnych látok
  • kvalita produktov, ktoré vydržia na mnoho aplikácií
  • veľká sloboda čo sa týka komponovania vlastných procedúr

Pridajte sa k nám a staňte sa ďalším výnimočným miestom na mape salónov, ktoré pracujú s prípravkami Larens Professional. Môžete rozšíriť aj prestížny kruh salónov Larens Professional – miest, v ktorých sa dokazuje účinnosť našich prípravkov proti starnutiu na najvyššej úrovni.

Miest, ktoré sú na dosah ruky, ktoré ponúkajú ľahko dostupné, komplexné služby z oblasti starostlivosti o pokožku všetkým, ktorým záleží na mladistvom, vitálnom vzhľade a ktorí majú náročné požiadavky na účinnosť absolvovaných procedúr.

Nature & Science - Od Prírody k Vede

Larens a Larens Professional je značka špeciálnych kozmeceutík určených na starostlivosť o pokožku tváre a tela.

Ponúka moderné prípravky, ktoré z hľadiska použitých výrobných technológií či spektra účinkov  predstavujú revolučné spojenie úspechov vedy a múdrosti prírody.

Ich receptúry vznikajú v laboratóriách WellU pod dohľadom vedcov z Vedeckej rady WellU a Vedeckých partnerov.

od prírody k vede

Inovatívne receptúry. bezpečné účinky, merateľné výsledky

Kozmeceutiká Larens predstavujú účinný a zároveň neinvazívny a bezpečný spôsob, ako dosiahnuť mladý a zdravý vzhľad.

Výsledky ich používania, ktoré pociťujú v prvom rade používatelia, potvrdili aj vedecké výskumy. 

Mnohokrát ocenené v Európe

usetrite postovne

doprava 30

ty si naturalne

Pridajte sa k naším odberateľom a buďte medzi prvými, ktorí sa dozvedia o našich novinkách, akciách a exkluzívnych ponukách.

Rešpektujeme vaše súkromie. Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami pre ochranu osobných údajov