Enzyme Complex 60

08d1925a77350a651289ba4eac23d0cbd2e23ef5-orig1
Enzyme Complex je kompozícia bromelaínu a papaínu, čiže dvoch rastlinných proteolytických enzýmov, ktoré predstavujú doplnenie stravy.

30,80 €
Môj zoznam obľubených
Skladom - doručenie 1-3 prac. dni

Enzyme Complex je kompozícia bromelaínu a papaínu, čiže dvoch rastlinných proteolytických enzýmov, ktoré predstavujú doplnenie stravy.

Papaín, obsiahnutý v produkte, sa získava z plodu Papáje melónovej  (carica papaya). Tento plod po dozretí zmäkne a zmení farbu zo zelenej na tmavooranžovú alebo tmavožltú. Vnútro plodu obsahuje veľké množstvo malých, guľatých, jedlých semien. Bromelaín pochádza zo stonky ananásu (ananas comosus). Stonka ananásu chocholatého je veľmi skrátená a dorastá do výšky 1,5 m. Vyrastajú z nej špirálovito usporiadané, tvrdé a pichľavé listy.  Enzyme Complex bol vyvinutý ako doplnenie každodennej stravy.

Proteolytické enzýmy, ku ktorým patrí bromelaín a papaín, katalyzujú štiepenie peptidovej väzby vo vnútri peptidového reťazca alebo na jeho konci. Znamená to, že štiepia bielkoviny na aminokyseliny.

Suplementácia Enzyme Complex dopĺňa každodennú stravu o bromelaín a papaín.

PRAVIDELNÉ UŽÍVANIE ENZYME COMPLEX obohacuje každodennú stravu o bromelaín pochádzajúci z výťažku zo stonky ananásu chocholatého, ktorý sa v divokej podobe vyskytuje v Brazílii, a taktiež o papaín z výťažku z plodu papáje melónovej.  V súčasnosti sa odhaduje, že najväčšie pestovateľské plochy Ananásovníka chocholatého sa nachádzajú na Filipínach, Havaji, v Číne, Brazílii a Mexiku. Na druhej strane Carica papaya sa v súčasti pestuje v tropických a subtropických oblastiach, najmä v krajinách Južnej a Strednej Ameriky a v južných regiónoch Severnej Ameriky. 

AKTÍVNE LÁTKY

Bromelaín (extrakt z ananásu, Ananas comosus)
Bromelaín, získavaný zo stonky ananásu.
 
Papaín (extrakt z papáje, Carica papaya)
Papaín je enzým, ktorý sa prirodzene nachádza v papáji a získava sa z nezrelého plodu tejto rastliny. 
 
ZLOŽENIE: 
Bromelaín – extrakt zo stoniek ananásu, účinnosť 1200 GDU/g, bromelaín – extrakt zo stoniek ananásu, účinnosť 100 GDU/g, papaín - extrakt z plodov papáje, účinnosť 50 000 u/g, magnéziové soli mastných kyselín, želatína.
ODPORÚČANÁ DENNÁ DÁVKA
Dospelí:  1 kapsula denne, zapiť veľkým množstvom vody. Pre najlepšie výsledky sa odporúča užívať pol hodinu pred jedlom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.
 
VÝSTRAHA
Nepoužívajte po uplynutí dátumu minimálnej trvanlivosti. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku prípravku. Tehotné a dojčiace ženy smú výživový doplnok užívať iba po konzultácii s lekárom. Nie je vhodný pre deti do 18 rokov.

usetrite postovne

doprava 30

ty si naturalne

Pridajte sa k naším odberateľom a buďte medzi prvými, ktorí sa dozvedia o našich novinkách, akciách a exkluzívnych ponukách.

Rešpektujeme vaše súkromie. Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami pre ochranu osobných údajov