Collagen Booster 30

6fc04e89d6efeb0e245bea2b7a44e0521b32d05b-orig
Výživový doplnok Nutrivi, obsahujúci lyofilizovaný rybí kolagén s lyofilizovaným hráškom doplnený o šípkový extrakt, ktorý je extrémne bohatým zdrojom vitamínu C a prírodný aminokyselinovo-minerálny komplex z rybích kostí.
32,96 €
Môj zoznam obľubených
Skladom - doručenie 1-3 prac. dni
Výživový doplnok Nutrivi, obsahujúci lyofilizovaný rybí kolagén s lyofilizovaným hráškom doplnený o šípkový extrakt, ktorý je extrémne bohatým zdrojom vitamínu C a prírodný aminokyselinovo-minerálny komplex z rybích kostí.
 
Kolagén je proteín, ktorý je stavebným kameňom pokožky, matrice chrupavky (95%) a spojivového tkaniva, a preto sme do Nutrivi Collagen Booster pridali až 200 mg lyofilizovaného kolagénu.
 
Surovina získaná z rybích koží obsahuje mimoriadne vysoké množstvo signálnych peptidov.
 
Extrakcia vody zo suroviny metódou lyofilizácie bez použitia vysokých teplôt spôsobuje najmenšiu zmenu jej vnútornej štruktúry. 
 
Lyofilizované bunky tvoria špongiovitú štruktúru a póry po vložení do vody rýchlo absorbujú vlhkosť. To je obzvlášť dôležité pre rybí kolagén, ktorý obsahuje jemné signálne peptidy.
 
Pridanie prírodného vitamínu C (extrakt zo šípky štandardizovaný obsah 70% vitamínu C), základnej zložky kolagenogenézy, robí Collagen Booster komplexným výživovým doplnkom.
 
Nutrivi Collagen Booster + Nutrivi Revicoll MAX  = všetko, čo je najlepšie z rýb
 
  • Pre mužov aj ženy
  • Aktívne biologické formy zložiek s vysokou absorpčnou schopnosťou
  • Malá porcia na konzumáciu
  • Bez zbytočných prísad a konzervantov
  • Neobsahuje cukor, lepok ani laktózu

Lyofilizovaný rybí kolagen so zeleným hráškom, extrakt zo šípky štandardizovaný obsah 70% vitamínu C, rybia želatína (obal kapsuly), rybie kosti vo forme prášku, protispekavé činidlo (magnéziové soli mastných kyselín).

 

Zloženie Množstvo v odporúčanej dennej dávke
Lyofilizovaný rybí kolagén so zeleným hráškom 200 mg
Extrakt zo šípky štandardizovaný obsah 70% vitamínu C (z toho vitamín C) 150 mg (105 mg) 131%*
Práškované rybie kosti 50 mg

*Referenčná hodnota príjmu

Odporúčaná denná dávka
1 kapsula výživového doplnku Nutrivi Collagen Booster denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.
 
Upozornenie
Výživový doplnok nekonzumujte po uplynutí dátumu minimálnej trvanlivosti. Nekonzumujte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku výživového doplnku. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pred konzumáciou poradiť s lekárom. Výrobok nie je určený pre deti.
 
Subjekt zodpovedný za informácie o potravinách: 
WellU Sp. z o.o.
ul. Wielkopolska 280
81-531 Gdynia 
 
Skladovacie pokyny: 
Nádobu uchovávajte tesne uzavretú, na suchom mieste s izbovou teplotou. Výživový doplnok uchovávajte mimo dosahu detí.
 

usetrite postovne

doprava 30

ty si naturalne

Pridajte sa k naším odberateľom a buďte medzi prvými, ktorí sa dozvedia o našich novinkách, akciách a exkluzívnych ponukách.

Rešpektujeme vaše súkromie. Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami pre ochranu osobných údajov