Turbo Reductor New Formula 60 kapsúl

5efa9643f681f084fee611a38a67162c164d2617-orig
Revolučný výživový doplnok vyvinutý s myšlienkou na tých, ktorí túžia zhodiť nadbytočné kilogramy a dosiahnuť a udržať si vytúženú postavu.
39,60 €
Môj zoznam obľubených
Skladom - doručenie 1-3 prac. dni
Revolučný výživový doplnok vyvinutý s myšlienkou na tých, ktorí túžia zhodiť nadbytočné kilogramy a dosiahnuť a udržať si vytúženú postavu. 
 
 Obsahuje až sedem synergicky spolupracujúcich prírodných extraktov:
  • extrakt z manga
  • extrakt zo zeleného čaju
  • extrakt z horkého pomaranča
  • extrakt z púpavy
  • extrakt zo zelenej kávy
  • extrakt z kajenského korenia
  • extrakt z čierneho korenia (Bioperine®)
* Obsahuje kofeín; nie je vhodný pre deti a tehotné ženy (7,06 mg v odporúčanej dennej dávke (2 kapsuly)).
 
 
Zloženie: extrakt z manga 10:1, extrakt zo zeleného čaju 20:1, extrakt z horkého pomaranča 5:1, extrakt z púpavy 10:1, extrakt zo zelenej kávy 10:1, extrakt z kajenského korenia 25:1, extrakt z čierneho korenia (Bioperine®) 50:1, horečnaté soli mastných kyselín (protihrudkové činidlo),  kryštailcá mikrocelulóza (plnidlo), rybia želatína (obal kapsuly).
ODPORÚČANÁ DENNÁ DÁVKA: Dospelí: dve kapsuly denne, zapiť vodou. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Majte na pamäti dôležitosť pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Produkt nie je vhodný pre deti.
 
RADA NÁŠHO TRÉNERA: Aby ste ešte intenzívnejšie pocítili silu, ktorá drieme v aktívnych látkach prípravku, užívajte dennú dávku Turbo Reductor-u hodinu pred tréningom. Pamätajte na to, že pri snahe o dosiahnutie vytúženej postavy treba zohľadniť viacero faktorov, ktoré nás približujú k cieľu. Preto je potrebné spojiť pravidelné užívanie výživového doplnku Turbo Reductor s vyváženou stravou a pravidelnou pohybovou aktivitou.
 
SKLADOVANIE: Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste, z dosahu malých detí, v uzatvorenom originálnom balení.
 
VÝSTRAHA: Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku prípravku. Tehotné a dojčiace ženy smú výživový doplnok užívať iba po konzultácii s lekárom. Produkt nie je vhodný pre deti, osoby trpiace srdcovými chorobami a vysokým krvným tlakom. 

usetrite postovne

doprava 30

ty si naturalne

Pridajte sa k naším odberateľom a buďte medzi prvými, ktorí sa dozvedia o našich novinkách, akciách a exkluzívnych ponukách.

Rešpektujeme vaše súkromie. Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami pre ochranu osobných údajov