Nutrivi Peptide Holistic Drink 2x750ml

be8192e15a36b5b14e6f0a0ce2f90d28af2dffd7-orig
Nápoj s obsahom peptidov. Unikátna kompozícia 7 výťažkov 100% prírodného pôvodu. Kombinácia peptidov rybieho kolagénu, výťažkov z aceroly a šípky – zdrojov prírodného vitamínu C ako aj extraktu z bambusu bohatého na kremík, kurkumínu z kurkumy, piperínu z čierneho korenia a zázvoru. Nutrivi Peptide Holistic Drink je kompozícia pre celú rodinu.
74,00 €
Môj zoznam obľubených
Skladom - doručenie 1-3 prac. dni
Peptide Holistic Drink predstavuje bohatý zdroj aminokyselín a peptidov rybieho kolagénu 100% prírodného pôvodu, získaných jedinečnou patentovanou metódou. Je obohatený vitamínom C z aceroly a šípky, s prídavkom kremíka z bambusu a kurkumínu spolu s piperínom a závorom, ktoré posilňujú jeho účinok.  
 
Peptide Holistic Drink je unikátna, kompletná kompozícia pre celú rodinu.
Výživové údaje 50 ml 100 ml
energetická hodnota  187,5 / 44 (kJ/kcal) 375 / 88 (kJ/kcal)
tuky 0,15 g 0,3 g
z toho nasýtené mastné kyseliny <0,05 g <0,1 g
sacharidy 8.05 g 16,1 g
vláknina  <0,25 g <0,5 g

bielkoviny

2,65 g  5,3 g

ZLOŽENIE:

demineralizovaná voda, roztok aminokyselín a peptidov a rybieho kolagénu prírodného pôvodu, výťažok zo šípky, výťažok z aceroly, výťažok z bambusu - zdroj kremíka, výťažok z kurkumovníka dlhého – zdroj kurkumínu, piperín z čierneho korenia, zázvor, lisovaná šťava z jabĺk, arónie a malín, fínsky xylitol – sladidlo rastlinného pôvodu, sorban draselný.

 
 Vyrobené v Poľsku.

Konzumujte v podobe nezriedeného koncentrátu alebo zmiešaného s vodou, ak je to potrebné, pridajte ovocnú šťavu alebo sirup.

Skladovanie:

Skladujte v suchu a chlade, mimo dosahu slnečného žiarenia. 

Upozornenia:

Prítomnosť zázvoru a piperínu dodáva prípravku výraznú, mierne pálivú, zahrievajúcu príchuť,  ktorá nemusí vyhovovať deťom a osobám, ktoré uprednostňujú jemnú chuť.  

usetrite postovne

doprava 30

ty si naturalne

Pridajte sa k naším odberateľom a buďte medzi prvými, ktorí sa dozvedia o našich novinkách, akciách a exkluzívnych ponukách.

Rešpektujeme vaše súkromie. Prihlásením na odber súhlasíte s podmienkami pre ochranu osobných údajov